شرایط و مقررات

خواهشمند است قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر را اعم از قیمت، مشخصات، ویژگی و ... به دقت مطالعه فرمایید، تا مجبور به مرجوعی کالا به دلیل اشتباه در مطالعه مشخصات نشوید.

هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را با محتویات بسته کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی به شماره 08138250315 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.

از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و...) به رساننده مرسوله خودداری فرمایید.

مرجوعی کالا به دلیل ایراد و مغایرت

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره 08138250315 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه وندیک بوک از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

*هزینه های ارسال موارد ذکر شده به عهده فروشگاه وندیک بوک می باشد.

مرجوعی به دلیلی غیر از موارد بالا

در صورتی که مشتری به غیر از دلایل بالا قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت حداکثر 2 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش فروشگاه وندیک بوک  به شماره 08138250315 اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی 2 روز پس از دریافت سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

*هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

خیلی مهم :

ضمناً کالا باید به صورت پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد در صورت استفاده از محصول بعد از دریافت محصول مرجوعی ، و بررسی کارشناس مرجوعی مورد تایید نمی باشد و ضمن ارسال مجدد کالا هزینه های مربوطه نیز توسط خریدار می بایست پرداخت گردد.


ارسال رایگان به سراسر کشور :

کلیه سفارشات بالای 250 هزار تومان که جزء کالاهای تخفیفی نباشد به صورت رایگان از طریق شرکت پست ارسال می گردد.

ارسال از طریق پیک درون شهری :

کلیه سفارشات بالای 200 هزار تومان که جزء کالاهای تخفیفی نباشد به صورت رایگان از طریق پیک درون شهری ارسال می گردد.

توجه داشته باشید این امکان فقط برای شهر همدان در دسترس قرار دارد.

ارسال برای سایر شهرها:

ارسال برای سایر شهرها (غیر از همدان) از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.

1- تحویل سفارشات از طریق پست  3 تا 7 روز کاری(غیر از روزهای تعطیل رسمی)  می‌باشد.

2- هزینه ارسال بر اساس مسافت، وزن بسته و شیوه ارسال محاسبه خواهد شد.

3- هزینه ارسال سفارش های بیش از 15 کیلوگرم، در صورت انتخاب شیوه ی "باربری" هنگام تحویل سفارش بصورت پس کرایه محاسبه و دریافت خواهد شد.

4-شما با داشتن کد رهگیری پستی که برای شما ارسال می گردد می توانید از روند و محل مرسوله خود اطلاع پیدا کنید.

نظرات